solary Kraków

Jaki solar będzie idealny?

Wszystko zależne będzie od tego, czego się spodziewamy. Jeśli nie chcemy zbyt dużo wydać pieniędzy to postawimy na solary płaskie, które są tanie, ale dobre. Mają oczywiście spore wady, ale ich zaletą czytaj więcej »

domowe elektrownie słoneczne

Słońce, a prąd

Wiele osób zapewne wie, że jest coś takiego jak baterie słoneczne. Od lat mamy je montowane w kalkulatorach, ale oczywiście są to małe baterie słoneczne, które nie mogą być wykorzystywane do czegoś wi czytaj więcej »

odpływ liniowy

Potencjalny innowator

Innowator budowany potrafi teraz przygotować rzeczywiście najlepsze propozycje pod słońcem. Musimy się zastanowić tylko nad tym, które propozycje będą dla nas najlepsze. Co jakiś czas występować będą czytaj więcej »

psycholog szczecin

Profesjonalna pomoc

Wiele osób dzisiaj ma początku choroby jaką jest depresja. Nie wielu jednak się do tego przyznaje. Jednak to właśnie na samym początku wykryta choroba pozwoli wam faktycznie móc poczuć się lepiej i b czytaj więcej »

aDWOKAT Szczecin

Najlepszy adwokat

Wiele osób szuka adwokatów. Bardzo często jest tak, że podczas tych poszukiwań brakuje pewnej świadomości. Chodzi mi o to, z jakim wydatkiem związany jest . Nie ma co ukrywać, że nie mówimy tutaj o m czytaj więcej »

Wycena MASZYn i urządzeń

Sprzedaż maszyn

Nawet te firmy, które od lat zajmują się świadczeniem podobnych usług, po pewnym okresie swojego istnienia na rynku mogą całkowicie zmienić swoją główną branżę. Odmieniając tym sposobem całą swoją dz czytaj więcej »

pOżYWNE śniadanie

O pożywnym śniadaniu

Wydaje mi się, że tak często mówimy o śniadaniu, iż każdy ma świadomość dotyczącą konieczności jego spożycia. Wydaje mi się jednak, że nie każdy ma dokładną świadomość tego jak wygląda sytuacją. Sytu czytaj więcej »

sól himalajska

Medycyna naturalna

Wydaje mi się, że ludzie nie mają dostatecznej wiedzy na temat soli himalajskiej. Wydaje mi się, że nadszedł najwyższy czas, żeby to zmienić. Bardzo często jest tak, że czekamy na jakieś zmiany. Praw czytaj więcej »

blaszaki

Garaż blaszany

W ostatnim czasie coraz więcej osób utwierdza się w przekonaniu, że po co marnować miejsce w swoim domu na garaż, skoro można postawić go osobno. Dzięki temu budynek mieszkalny można będzie wykorzyst czytaj więcej »

odwodnieniA LINIOWE

Tanie odwodnienia czy drogie?

W dzisiejszych czasach mnóstwo osób szuka fajnych inspiracji aby zmienić własną łazienkę. I jak się okazuje najgorszy problem mają osoby z małą łazienką gdyż często nie mogą sobie pozwolić na wannę k czytaj więcej »

 

Serwery

obudowa rack

Gdyby nie te wszystkie serwery to nie mielibyśmy Internetu i tych wszystkich stron. My nawet nie zdajemy sobie sprawy ile to wszystko kosztuje. Tutaj nie chodzi tylko o pieniądze, ale przede wszystkim czas. Serwer to nic innego jak dysk twardy, ale teraz wyobraźmy sobie, że gdzieś jest teraz kilkaset milionów osób, które zostawiają zdjęcia i filmy i jakie to są potrzebne dyski twarde? Na pewno muszą się mieścić w ogromnym budynku, bo inaczej nie ma szans żeby się pomieściły, ale to nie wszystko. Są one pochowane w specjalnych szafach, ale też jest bardzo potrzebna obudowa rack, bez której nie ma szans tego wszystkiego uporządkować. To nie może być przecież byle jak urzucone, dlatego nie ma się, co dziwić, że takie obudowy o różnych wysokościach są potrzebne. Im jest ich więcej tym większa będzie serwerownia, a zatem jeśli planujemy stworzenie większego projektu to trzeba o tym pamiętać. To będą całkiem spore koszty, ale nie wszystko przeliczamy na pieniądze tylko na późniejsze zyski. Im będą większe tym lepiej dla nas, a zatem szukamy takich firm, które zaoferują nam dokładnie to wszystko, czego najbardziej potrzebujemy.

Gdzie znajdziemy takie obudowy?

W sklepach komputerowych zawsze znajdzie się taka oferta, jaka będzie wstanie nas zaspokoić. Wybór obudowy jest bardzo ważny, ale jeszcze trzeba się zastanowić nad tym czy by nie kupić sobie zasilacza do tego. W każdej obudowie jest miejsce gdzie można go umieścić, ale nie wszystkie mają to w zestawie, a zatem zastanówmy się nad tym, co chcemy i pod tym kątem będziemy przeglądać oferty sklepów i firm. Na pewno trafimy na coś takiego, co będzie wstanie dać nam tylko najlepsze rozwiązanie.

dobra obudowa rack

Warto wybierać sprawdzone obudowy, które są na gwarancji, bo wtedy w razie potrzeby będzie można zgłosić uszkodzenie. Mało to prawdopodobne żeby coś się z obudową stało, ale nigdy nie wiemy, a jeśli będziemy na wszystko przygotowani to będzie o wiele lepiej. Wybielamy tylko to, co najlepsze i niekoniecznie najtańsze. O tym też trzeba pamiętać.